KÜNYE

 • Genel Müdür: Ömer Yüksel ÖZEK

  omeryukselozek@tv5.com.tr

 • Genel Yayın Yönetmeni: Mustafa Kurdaş

  mustafakurdas@tv5.com.tr

 • Program Müdürü: İbrahim Yetiş

  ibrahimyetis@tv5.com.tr

 • Haber Müdürü: Mustafa Deniz

  mustafadeniz@tv5.com.tr

 • Teknik Müdür: Abdullah Koyuncu

  teknik@tv5.com.tr

 • Reklam Müdürü: Süleyman Furuncu

  suleyman@tv5.com.tr

 • İzleyici Temsilcisi:

  izleyicitemsilcisi@tv5.com.tr

 • TV 5 Uydu Bilgileri

  TÜRKSAT 3-A / 4A 42’’ Batı fec 2/3 12729 MHz

  SYMBOL 30000 V (Dikey)

  DvB-S2 Modülasyon

Hakkımızda

 • 2004 yılında yayın hayatına başlayan TV 5, 14 yılı geride bırakmış bir yayın kuruluşu olarak, bugün TÜRKSAT, D-smart 102. KANAL, FREEBOX ve American GL üzerinden yayınlarını Türkiye geneline ve dünyanın pek çok ülkesine ulaştırmaktadır. TV 5, çok yakında DİGİTURK ve öteki platformlarda yer almak için görüşmelerini sürdürmektedir.


  Yeni bir soluk, yeni bir yüz, değişmez bir lisan ile; yenilenerek, gelişerek, okumalarını arttırarak yeni bir yayın dönemine giren TV 5; ezbere dönen yayıncılık anlayışına da alternatifler sunmayı amaçlıyor.


  Hayatın her alanından haber vermeyi önceleyen bir anlayışa evrilen TV 5, haber programlarının yanı sıra tematik programlarında da özgün ve alternatif bir televizyon dili geliştiriyor. Kültür sanattan sağlığa, hobilerden meslek hikayelerine, insanın özne olduğu her alanda programlar dizayn ederek hayatın bizzat kendisine dokunmayı hedefliyor.


  Türkiye’nin siyasî, ekonomik, sosyal ve kültürel bütün problemlerine ayna tutup, millî menfaatleri önceleyen önerileri sunmayı hedefleyen TV 5, millî ve manevî değerlerimizi de muhafaza edip canlandırmayı esas alıyor. Devletimizin ve milletimizin aslî unsuru, temel taşı olan aile kurumunu muhafaza etmeyi ve güçlendirmeyi, kendisi için görev kabul ediyor.


  TV 5, dış politikadan ekonomiye, eğitimden kültüre, bilim ve teknolojiden tarım ve hayvancılığa, sağlıktan spora, çevre ve şehircilikten ulaşıma, belediyecilikten sosyal hizmetlere kadar, hayata dair her alanda özgün programlar hazırlıyor.


  Ayrıştırıcı değil birleştirici bir üslûbu benimseyen TV 5, farklılıkları zenginlik olarak kabul eden bir anlayışla, bütün Türkiye’nin ortak sesi olmayı hedefliyor.


  TV 5, yeni yayın dönemine, “TÜRKİYE’NİN İHTİYACI” sloganı ile girerek, “sözü olan herkes için” ortak bir zemin olmayı hedeflemektedir.

 • Millî Görüş’ün Gür Sesi

  TV 5, “Hakk’ı üstün tutan” Millî Görüş çizgisinde, “Önce Ahlâk ve Maneviyat” sloganıyla yürüyüşünü sürdürmektedir.


  TV 5, “Millî Görüş” camiasının bir unsuru olarak büyük bir hizmet grubu içerisinde yer almaktan duyduğu gurur ve sorumlulukla, yayınlarını büyük kitlelere geniş bir perspektifle ulaştırıyor.


  TV 5, BİRİKİM KOLEJLERİ ile binlerce öğrencimize, İKEV yurtları ile üniversite öğrencilerimize, MÜSİDER ile müzik ve sinema dünyasına, ASKON, YENİAD ile işadamlarımıza, ÖĞDER ile Öğretmenlerimize, CANSUYU ile bütün mazlumlara, DİNBİR-DER ile din görevlilerimize, TEKDER ile teknik elemanlarımıza, SAADET PARTİSİ ile bütün teşkilatlarımıza ve insanlarımıza, ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ ve MİLLİ GENÇLİK VAKFI ile bütün gençlerimize, KADIN KOLLARIMIZ ile kadınlarımıza, MİLLİ ÇOCUK ile çocuklarımıza ve 40 küsur kuruluşu bünyesinde barındırarak bütün insanlara erişen “Milli Görüş”ün gür sesi olmaya devam ediyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 • Adres:

  İnönü Mahallesi, Muammer Aksoy Cd. 38/A, 34194 Küçükçekmece/İstanbul

 • Telefon:

  +90 (212) 495 10 05

 • Ankara:

  +90 (312) 284 65 81

 • e-posta:

  info@tv5.com.tr

BİZE ULAŞIN