EKONOMİ
Giriş Tarihi : 20-12-2019 18:53

Koçtaş Genel Müdürlüğü’ne Kılıçoğlu getirildi

Koçtaş’ın genel müdürlüğünü 12 yıldır yürüten Alp Önder Özpamukçu, yeni dönemde bayrağı Ticari Gruptan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Devrim Kılıçoğlu’na devredecek.

Koçtaş Genel Müdürlüğü’ne Kılıçoğlu getirildi

Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre, Devrim Kılıçoğlu, 1 Ocak 2020 itibarıyla Koçtaş Genel Müdürlüğü’nü üstlenirken, Alp Önder Özpamukçu, Koçtaş Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koç Holding Turizm Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu, Alp Önder Özpamukçu’nun Koçtaş’ın kuruluşundan bu yana hemen her kademesinde görev aldığını belirtti. Haşimoğlu, “25 senedir topluluğumuza önemli hizmetlerde bulunan Alp Önder Özpamukçu, önümüzdeki dönemde gerek Koçtaş Yönetim Kurulu Üyesi olarak gerekse de Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı olarak tecrübelerini bizlerle paylaşmayı sürdürecek. Kendisine bugüne kadar yürüttüğü çalışmalar için teşekkür ederim” diye konuştu.

Koçtaş’ın yeni dönemine liderlik edecek olan Devrim Kılıçoğlu’na da başarılar dileyen Haşimoğlu, “Devrim Kılıçoğlu’nun şirketimizin hedeflerini büyüterek başarılarına yenilerini ekleyeceğine inancım tam” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA