SİYASET
Giriş Tarihi : 30-01-2020 22:11

“En kısa sürede partimizle vatandaşımızın huzurunda olacağız”

Yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren eski Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Ali Babacan, “En kısa sürede partimiz, kadromuz ve çözümlerimizle vatandaşımızın huzurunda olacağız. Herkesin içi rahat olsun” dedi.

“En kısa sürede partimizle vatandaşımızın huzurunda olacağız”

“Ali Babacan Çalışma Ofisi İletişim Merkezi” tarafından yayınlanan yazılı açıklamada, parti kuruluş çalışmalarının tüzük çalışması ile birlikte devam ettiği kaydedildi.

alibabacan.com.tr adlı web sitesi üzerinden ve başka kanallardan kendilerine ulaşan isimlerle yoğun bir iletişim ve görüşme trafiğinin devam ettiği belirtilen açıklamada, “Bu görüşmeler beklenende çok daha fazla vakit olmuş, ancak büyük ölçüde de tamamlanmıştır” denildi.

Açıklamada, 24 çalışma grubunda görev alan kişilerin tecrübe ve bilgi birikiminin, her alanda uzman kişi ve kuruluşların da verdiği katkıyla birleştirildiği, ortak akıl ürünü politikaların demokratik bir yöntemle oluşturulduğu ifade edilerek, “Demokrasi tarihimizde belki de ilk defa bu kadar geniş bir tabanın fikirleri ile katkı verdiği bir siyasi hareket oluşmaktadır” denildi.

Açıklama, şu ifadelerle tamamlandı:

Parti hazırlıklarımıza yönelik yüksek ilgi ve sabırsızlığın toplumumuzdaki ihtiyaçtan kaynaklandığının farkındayız. Çalışmalarımız, yola çıkarken ortaya koyduğumuz vizyon ve perspektif içinde, artan bir heyecanla ilerlemektedir. Hedefimiz, milletimizin karşısına alnımızın akıyla çıkıp, çocuklarımızın geleceğini teminat altına alacak, ülkemiz için umut olacak bir hazırlığı ortaya koymaktır. En kısa sürede partimiz, kadromuz ve çözümlerimizle vatandaşımızın huzurunda olacağız. Herkesin içi rahat olsun.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA