SİYASET
Giriş Tarihi : 06-02-2020 16:54

“Belediyemizin bütün hizmetleri durdurulmaya çalışılıyor”

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Kâhta Belediye Meclisi’nde çoğunluğu teşkil eden AK Parti’li üyelerin oylarıyla “kamu yararı kararı”nın kaldırılarak, belediyenin iş ve hizmet araçlarının haczedilmesine tepki gösterdi.

“Belediyemizin bütün hizmetleri durdurulmaya çalışılıyor”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, twitter sayfasında yayınladığı mesajında şu değerlendirmede bulundu:

“İktidarın, seçimle alamadığı bir ilçeyi hizmetten mahrum etmekle cezalandırmaya çalışmasının son örneğini Kâhta Belediyemizde yaşıyoruz.

AK Parti’li belediye meclis üyelerinin oylarıyla belediye malları hakkında kamu yararı kaldırılmış, belediye başkanımızın aracına haciz konulmuştur. Daha üzücü olan ise belediyenin diğer araçlarına da haciz konularak, belediyenin bütün hizmetleri durdurulmaya çalışılmaktadır.

Unutulmamalı ki halka hizmet Hakk’a hizmettir, bu hizmetin aksamasına sebep olanlar aziz milletimizin vicdanında mahkum olacaklardır. Bu tavır açık bir şekilde belediye başkanımıza değil doğrudan Kâhtalı vatandaşlarımıza zarar verecektir.

Bu yanlış tavırdan bir an önce geri adım atılmasını temenni ediyor, Kâhta halkının belediye hizmetlerinden en mükemmel şekilde yararlanmasını ümit ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA