SİYASET
Giriş Tarihi : 08-02-2020 21:47

“Zulme karşı kararlılığımızı en gür seda ile gösterelim”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “ ‘Yüzyılın Zorbalığına Karşı, Kudüs İçin Ayağa Kalk’ çağrısında bulunuyor, Siyonizme ve zulme karşı kararlılığımızı en gür seda ile göstereceğimizi temenni ediyorum” dedi.

“Zulme karşı kararlılığımızı en gür seda ile gösterelim”

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, 9 Şubat Pazar günü Yenikapı Meydanında gerçekleştirilecek olan Büyük Kudüs Mitingi konusunda yeni bir mesaj yayınladı. Karamollaoğlu, twitter’dan yayınladığı mesajında şunları kaydetti:

“Kudüs’ün sahipsiz olmadığını göstermek, zulme karşı dik bir duruş sergileyebilmek amacıyla yarın Yenikapı’da düzenleyeceğimiz Büyük Kudüs Mitingi’ne başta Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan olmak üzere bütün siyasi parti genel başkanlarını davet etmiş bulunmaktayız.

Bugün Kudüs ve ilk kıblemiz Mescid-i Aksa için ihtilafları kenara bırakma ve ittifak etme günüdür. Bu sebeple Kudüs davası için birlik ve beraberlik atmosferinde ülkemizin tek bir yumruk olduğunu göstermek hepimizin en önemli vazifesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Kudüs Mitingi vesilesi ile aziz milletimizin her bir ferdine “Yüzyılın Zorbalığına Karşı, Kudüs İçin Ayağa Kalk” çağrısında bulunuyor, Siyonizme ve zulme karşı kararlılığımızı en gür seda ile göstereceğimizi temenni ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA