GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-02-2020 22:42   Güncelleme : 09-02-2020 22:51

Karamollaoğlu’dan liderlere teşekkür

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Pazar günü İstanbul Yenikapı’da düzenlenen “Büyük Kudüs Mitingi”ne katılan siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlara teşekkür etti.

Karamollaoğlu’dan liderlere teşekkür

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, twitter sayfasında yayınladığı mesajında, şunları kaydetti:

“Küresel kuşatmaya ancak küresel bir direnişle karşı koyabiliriz. İhtilaflarımızı, farklılıklarımızı kaşıyarak değil, ittifaklarımızı güçlendirerek, bu gidişi engelleyebiliriz.

Bu yüzden zaman, süslü laflar söyleme zamanı değil, icraat zamanıdır. Filistin’in kurtuluşunu gerçekten istiyorsak, süslü laflara değil, güçlü icraatlara ihtiyacımız var.

Bu duygu ve düşüncelerle bugün Yenikapı'da buluştuğumuz çok değerli misafirlerimize, aziz milletimizin her bir ferdine ve mitingde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Kimler katıldı?

ABD ve İsrail tarafından “Yüzyılın Anlaşması” adıyla açıklanan Filistin’i işgal ve ilhak planını protesto etmek için Saadet Partisi tarafından İstanbul Yenikapı Meydanında düzenlenen “Büyük Kudüs Mitingi”nde, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Hüda Par Genel Başkanı İshak Sağlam bir araya geldiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA