SPOR
Giriş Tarihi : 17-02-2020 19:19

Aydos Patika Koşusu’nun 10’uncusu düzenleniyor

Kartal Belediyesi ve Team Kronos işbirliğiyle düzenlenecek olan 10. Aydos Patika Koşusu, doğa sporları tutkunlarını bu yıl da bir araya getirecek.

Aydos Patika Koşusu’nun 10’uncusu düzenleniyor

Her yıl Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden amatör ve profesyonel sporcuların katıldığı Aydos Patika Koşusu’nda bu yıl da doğa sporları tutkunları, orman içi patikalarda inişli çıkışlı parkuru tamamlamak için ter dökecekler. Yarış, İstanbul’un en yüksek noktası olan Aydos Ormanı’nda 23 Şubat 2020 Pazar günü saat: 08.30’da, Aydos Orman Parkuru 2. Kapı’dan başlayacak.

Koşu 9,5k / Bisiklet 9,50k / Kombine (Koşu + Bisiklet) parkurlarında yarışmak isteyen sporcular için son kayıt tarihinin, 18 Şubat Salı günü olduğu belirtiliyor.

Dereceye girecek olan sporcuların ödüllendirileceği koşuda, bütün katılımcılara hatıra madalyası verilecek. Yarışa kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar, https://teamkronos.com/ultimateaydos/ adresinden bilgi edinebilecekler.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İstanbul’un en yüksek noktasında gerçekleşecek 10. Aydos Patika Koşusu’na bütün sporseverleri davet etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA