SİYASET
Giriş Tarihi : 28-02-2020 17:21   Güncelleme : 29-02-2020 15:47

Saadet Partisi, “Erbakan Haftası” programlarını iptal etti

Saadet Partisi, İdlib’de 34 askerin şehit olması dolayısıyla, “Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Programları”nın ülke genelinde iptal edildiğini bildirdi.

Saadet Partisi, “Erbakan Haftası” programlarını iptal etti

Saadet Partisi Başkanlık Divanı, İdlib’de Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik olarak düzenlenen hava saldırısı sonucu 34 askerin şehit edilmesi üzerine son gelişmeleri değerlendirmek üzere olağan üstü toplandı.

Toplantıda, İdlib’de 34 askerin şehit olması dolayısıyla, “Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Programları”nın ülke genelinde iptal edilmesi kararı alındı.

Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“İdlib’de askerlerimize yönelik saldırıda şehit olan 34 askerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Şehitlerimizin ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve necip milletimize baş sağlığı diliyoruz.

Bu süreçlerde herkese düşen görev, ülkemizi ve askerimizi sahiplenmek ve milletimizin birlik ve beraberliğini muhafaza etmektir.

Saadet Partisi olarak il ve ilçelerde organize edilen Türkiye Cumhuriyeti 54. Hükümetinin Başbakanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anma programlarımızı iptal ettiğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA