GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-03-2020 19:48

Mansur Yavaş’ın bağış kampanyasına Karamollaoğlu’dan destek

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, korona virüsü salgını sebebiyle ticarî faaliyetlerini durdurmak zorunda kalan esnafa ve işçilerine yardımda bulunmak için bağış kampanyası başlattı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kampanyaya destek verdi.

Mansur Yavaş’ın bağış kampanyasına Karamollaoğlu’dan destek

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, küresel salgında ticarî olarak zarar gören esnafa ve işçilerine yardım için “Dayanışma İçin 6 Milyon Tek Yürek” sloganı ile bağış kampanyası başlattı.

Mansur Yavaş, “Ankara'da 100 binden fazla esnafımız ve çalışanları küresel salgın sebebiyle ticaret ve iş hayatını durdurmak zorunda kaldı. Belediyemiz hayatın durmaması için çalışmalarına devam ediyor. Bu dayanışmayı büyütmek için #6MilyonTekYürek olalım, zorlukları birlikte aşalım” çağrısında bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, twitter sayfasında Mansur Yavaş’ı tebrik ederek, kampanyayı desteklediğini bildirdi.

Karamollaoğlu, şunları kaydetti:

“Örnek projelerinden dolayı Sayın Mansur Yavaş ve ekibini tebrik ediyor, bu tür çalışmaların artmasını temenni ediyorum. Sosyal dayanışma açısından oluşturulan bu kampanyayı kıymetli buluyor ve destekliyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA