GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-04-2020 10:56   Güncelleme : 25-04-2020 11:02

Demirel’in kayınbiraderi Şener, korona virüsünden öldü

9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in manevî oğlu olarak gördüğü kayınbiraderi Ali Çetin Şener, korona virüsü sebebiyle hayatını kaybetti.

Demirel’in kayınbiraderi Şener, korona virüsünden öldü

Şener’in ölüm haberini, eski Doğru Yol Partili siyasetçi Muhsin Alnıaçık duyurdu.

Alnıaçık, facebook sayfasında bu konuda şunları kaydetti:

“Eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Nazmiye Demirel’in yanında büyüyen, Nazmiye Hanım’ın kardeşi Ali Çetin Şener, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Demirel çifti, Şener’i manevi oğulları olarak görüyordu.

Hiç çocukları olmadığı için 8 yaşından itibaren Demirel çiftinin evinde, onların çocukları gibi büyüyen, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite; yani çocukluk ve gençlik yıllarını Güniz Sokak’ta geçiren, evlendiğinde bile Demirellerin ondan ayrı bir lokma yemek bile boğazlarından geçmediği için evine yemek gönderdikleri; Demirel’in, hesap kitap konularını teslim edecek kadar güvendiği kayınbiraderi Ali Çetin Şener, tam da Demirellerin torun yerine koyup sevdikleri ikizlerin düğün hazırlıkları sırasında Korona illetinden kurtulamayarak hayata veda etti.”

Şener’in cenazesi, Demirel’in de anıtmezarının bulunduğu, memleketi İslâmköy’de toprağa verildi. Cenaze merasimine sadece birinci derece yakınları katıldı.

Çocuğunun düğün hazırlıklarını yaparken 2 hafta önce korona virüsüne yakalanan Şener’in son günlerde durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldığı, ancak sağlığına kavuşturulamadığı öğrenildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA