Advert
MAHALLÎ İDARELER
Giriş Tarihi : 22-06-2020 21:27   Güncelleme : 23-06-2020 01:27

“Komünist Başkan”, Korona virüsüne yakalandı

Türkiye Komünist Partisi listesinden seçildiği için kamuoyunda “Komünist Başkan” lakabıyla anılan Tunceli Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Korona virüsüne yakalandığını duyurdu.

“Komünist Başkan”, Korona virüsüne yakalandı

Fatih Mehmet Maçoğlu, Korona virüsüne yakalandığını twitter sayfasında duyurdu. Maçoğlu, yayınladığı iki tweet ile durumu hakkında şu açıklamada bulundu:

“Dün yaşadığım boğaz ağrısından sonra hastanedeki tetkiklerim ve yapılan test sonuçlarına göre Coronavirüs testi sonucum pozitif çıkmıştır. Tunceli Devlet Hastanesinde tedavi sürecim başlamıştır... En kısa zamanda haberleşmek üzere...

Şuan durumum iyi. Sık sık arandığımız  için telefonlarımız kilitlenmiş durumda. Günlük bilgilendirme yapacağız. İlginiz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda görüşmek üzere.”

TKP listesinden seçildi

Tunceli Belediyesi’nin web sitesindeki özgeçmişe göre Fatih Mehmet Maçoğlu, “2014’te yerel seçimlerde Demokratik Haklar Federasyonu (DHF) adayı olarak Türkiye Komünist Partisi’nden (TKP) Ovacık Belediye Başkanı seçilerek beş yıl boyunca Ovacık’ta görev yaptı. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Sosyalist Meclisler Federasyonu (SMF) ve onun öznesi olduğu Dersim Demokratik Halk Dayanışması (DDHD) adayı olarak TKP listesinden Dersim merkez Belediye Başkanı olarak görev yapıyor.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA