SİYASET
Giriş Tarihi : 17-07-2020 19:48   Güncelleme : 18-07-2020 21:19

Kurucu üyesi, 'usulsüzlükler ve haksızlıklar' nedeniyle istifa etti

AK Parti'li Murat Adısanoğlu, partisinden istifa etti.

Kurucu üyesi, 'usulsüzlükler ve haksızlıklar' nedeniyle istifa etti

Balıkesir'in Altıeylül ilçesinde, Belediye Başkan Vekili ve Meclis Üyesi AK Partili Murat Adısanoğlu partisinden istifa etti. Konuyla ilgili açıklama yapan Adısanoğlu, "Partimizin icraat makamlarına bir şekilde nüfuz etmiş kişiler, bu davanın gerçek neferlerini ikinci plana atmaya, hatta baskı kurarak itibarsızlaştırmaya çalışmıştır" dedi.

Sözcü'den Mehmet Andaç'ın haberine göre, Adısanoğlu, istifa gerekçesini şöyle sıraladı:

"2001 yılından bu yana Balıkesir’de kurucuları arasında yer aldığım, il ve ilçe yönetimleri başta olmak üzere partimizin her kademesinde, verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya özen gösterdim. Başta Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ve ülkemize hizmet davasına hep sahip çıktık.
Geldiğimiz bu son süreçte gördüğümüz usulsüzlükler, yapılan yanlışlar, haksızlıklar ve benzeri olaylar, şahsımı ve benim gibi düşünen arkadaşlarımı hizmet üretemez hale getirmiştir."

“MAKAMLARA BİR ŞEKİLDE NÜFUZ ETMİŞ KİŞİLER…”

Partimizin icraat makamlarına bir şekilde nüfuz etmiş kişiler, bu davanın gerçek neferlerini ikinci plana atmaya, hatta baskı kurarak itibarsızlaştırmaya çalışmıştır. Ülkemize olan hizmet aşkımız bu ve benzeri olaylar yüzünden, buna sebep olan kişiler yüzünden asla ve asla bitmeyecektir.
Bu uzun soluklu süreçte ülkemize ve Balıkesirimize beraber hizmet etme şansı bulduğum tüm arkadaşlarıma teşekkür eder, gördüğüm luzüm üzerine kuruluşundan bu yana üyesi olduğum AK Parti’den istifa ettiğimi tüm Balıkesir kamuoyuna saygıyla duyururum.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA