SİYASET
Giriş Tarihi : 21-07-2020 17:30   Güncelleme : 21-07-2020 17:47

MHP'nin ihraç krizinde ilk istifa geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu il başkanı Köksal Yılmaz milletvekili Cemal Enginyurt'a destek olmak adına istifa ettiğini duyurdu.

MHP'nin ihraç krizinde ilk istifa geldi

Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’ye dair sözleri sonrası partiden ihraç istemiyle disipline sevk edilmesi üzerine istifa ettiğini duyurdu.

“Ne ihale istedik, ne taşeronluk istedik” diyen Köksal, “Vekilimize sahip çıkmak için MHP Ordu İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin “Yönetim istifa etti mi” sorusuna Köksal, “Ben Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz olarak istifa ettim. Yönetici arkadaşlarımız görevlerinin başındadır. Ona genel merkez ve teşkilat takdir eder. Onların bilgisinde devam ederlerse ederler, etmezlerse kendileri bilirler” yanıtını verdi.

Çok zor şartlar altında çalıştıklarını belirten Köksal, “Olmuyor demek ki, olmadı. Fındık para etsin dedik biz. Birilerinin dediği oldu. Cumhur ittifakının içinde en çok savunan sayın vekilimiz olmuştur” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA