EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-11-2020 20:44   Güncelleme : 09-11-2020 07:50

Berat Albayrak’ın sosyal medya sayfasında “istifa” duyurusu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Instagram sayfasında “Kamuoyunun dikkatine” başlığıyla yayınlanan duyuruda, “Bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım” denildi. Albayrak’ın twitter sayfasının kapanmış olması ve metindeki imlâ hatalarının çokluğu, yayınlanan duyuruya ihtiyatla yaklaşılmasına sebep oldu.

Berat Albayrak’ın sosyal medya sayfasında “istifa” duyurusu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Instagram sayfasında yayınlanan duyuru, şöyle:

“Kamuoyunun dikkatine

“Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artik zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.

Çok büyük hedeflerle çıktığımız bu yolculukta gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşlarımız Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir.

Enerji'de olduğu gibi Ekonomi'de de ektiğimiz tohumlar çokta uzak olmayan bir gelecekte koca koca çınarlara dönüşecek ve ülkemizi tam bağımsızlık hedefine ulaştırdığına şahit olacağız inşaallah. Bundan en ufak bir şüphem yoktur.

“At izinin it izine karıştığı böyle çetin bir zamanda…”

Bu 5 yıllık süre zarfında benimle bu zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşalarıma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir haklarını helal etsinler. At izinin iti izine karıştığı, Hak ve batılı ayırt etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan Rabbim razı olsun.

Türkiye tarihindeki belkide en kritik dönemlerden sayılacak olan bu 5 yıllık süre zarfında ülkeme ve ümmete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamdolsun.

Gaybı, kalpleri ve hakiki niyetleri bilen mutlak güç sahibi Cenab-ı Allah bizleri Sirat Müstakim'den ayırmasın.

Sonumuzu hayreylesin...

Berat Albayrak”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA