GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-11-2020 17:15   Güncelleme : 18-11-2020 05:29

Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu’na: Seni bakla kazığı ile tanıştırırım

Kamuoyunda “Organize suç örgütü lideri” olarak tanınan Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na açık tehdit içeren bir mektup yayınladı. Çakıcı, “Bana bak d...” diye hitap ettiği Kılıçdaroğlu’nu, “Seni bakla kazığı ile tanıştırırım” diyerek tehdit etti.

Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu’na: Seni bakla kazığı ile tanıştırırım

“Organize suç örgütü liderliği”nden hüküm giymiş olan ve “İnfaz Yasası”nda yapılan değişikliğin ardından geçen nisan ayında tahliye edilen Alaattin Çakıcı, şahsî twitter sayfasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hitaben kendi el yazısıyla yazılmış 4 sayfalık metnin fotoğraflarını yayınladı.

“Devletimiz ve Sayın Devlet Bahçeli hakkında açıklamalar yapan Kemal Kılıçdaroğlu'na Allattin Çakıcıdan açıklamadır” tweet’inin ardından ikinci tweet’te yayınlanan el yazısı mektubun metni şöyle:

“Kamuoyuna Saygılarımla

Kamuoyuna saygılarımı arz ederim.

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugünkü grup toplantısında af ile ilgili mafya liderlerinin sarayın emri ile serbest bırakıldılar ifadesini kullanan bu gafil muhbir istemeden gafını yaptı, yoksa uluslararası üst akıl ve PKK'nın tüm bölücü unsurların adi ve şerefsizce dili başka söyleyen beyni bölücülüğe endeksli bu onur yoksunu fikir özgürlüğünden bahsederken, 3,5 yıldır yatan hain Osman KAVALA’dan mı yoksa Selahattin DEMİRTAŞ’ı mı ifade etmektedir.

Mafya diye (kapalı ifade ettiği) Alaattin ÇAKICI’yı kapalı tarif etmektedir. Şahsım olarak kendisine soruyorum; ulan dürzü karı mı sattım, devletin hazinesini mi parselledim, eroin kaçakçılığı mı yaptım? Yoksa silah kaçakçılığı mı yaptım?

Devletimizin tüm arşivlerini araştırabilirsin; bu saydıklarım dan bugüne kadar değil mahkemeye, polis arşivlerinden 1 gözaltına alınmayı veya 1 saat emniyette kaldığıma dair bir belge varsa Allah (CC)ın dışında kimseye boyun eğmem. Kimseden bugüne kadar özür dilemedim Sayın değerli ağabeyim Devlet Bahçeli'nin dışında da dilemem.

Yukarıda yazdığım kriterlerin yani, yasadışı o kriterlerden 1 tane kamuoyuna deşifre et, o zaman senden 83 milyonun önünde senden özür dilerim, koyamazsan fasulye çubuğu ile seni tanıştırırım. Bana bak dürzü Sayın Bahçeli için bugün sarayın bekçisi demişsin. Saray diye ifade ettiğin o Külliye devletimizin en üst makamıdır, millet adına devletin yanında olmak Sayın BAHÇELİ için bir yaşam tarzıdır, bekçi kavramını farklı anlamda kullanmışsan köpeklik yaptığın vatan hainleri ile BAHÇELİ’Yİ bir potaya koyarsan hayatının en büyük hatasını yaparsı ben yaşarken ölçündeki söylemlerinin dışına çıkarsan seni bakla kazığı ile tanıştırırım.

Evet muhalefetin görevi iktidarı denetlemektir, bunu anayasa ve Türk milleti adına yapmak onurdur. Ne yazık ki sendeki beyin hücrelerinin her bir zerresi yurtiçi ve yurtdışı Türk düşmanı hainlerden ömrünün sonuna kadar kopmayacak şekilde kenetlenmiştir. Nedir sendeki bu Tayyip ERDOĞAN düşmanlığı!!! Her fırsatta ekonomik koşullarda ülkemizin bekası ile ilgili yanında olman gerekirken zurnanın son deliğinden çıkan ihanet ezgisini dile getirmektesin, davul uluslararası Türk düşmanı üst akıl ve bölücülerin elinde onlar çalıyor, seni de Hacivat gibi oynatıyorlar.

Son yerel seçimlerde bazı büyük belediye başkanlıkları kazandınız. AK Parti hükümeti devleti soydu söylemini hep dile getiriyorsunuz, dönüp de hiç İstanbul ve İzmir belediyesine bakmıyor musunuz?

Halkçılık dersiniz halk adına belediyelerde seçim kazandınız ne yazık ki o belediye başkanları halka hizmet etmiyor, tüyü bitmemiş yetimin hakkını Kandil’e bir şekilde aktarıyorlar.

Evet AK Parti fetö döneminde devleti soydular, fetöcü işadamları ve ihanet içerisinde olan bürokratlar da bu soyguna dahildir. Demokrasi yok diyorsunuz sen ve parti merkez kurulu üyeleri Sayın Devlet Başkanına dil uzatıyorlar. Demekki ülkemizde dikta bir yönetim olmuş olsa hepsini kaza oturturlar. Basın özgürlüğü yok diyorsunuz iktidara uzak olan batıdan emir alan gazeteciler sürekli iktidarı eleştirirken devletimizi aşağılayarak Cumhur İttifakına ve Devletimize hakaret etmektedirler. Bu tip gazetecilerin tutuklanması, madem devlet adamısın niçin rahatsız oluyorsun

Bak Kemal KILIÇDAROĞLU, kitle psikolojisi ile sana hainler gaz verir, zorda yanında olmazlar.

Onun için sana AKILLI OL!!! Diyorum.

Başta Devlet Başkanımıza Dünya Türklerinin yaşayan efsane son Türkmen Bey'i değerli ağabeyim Sayın Bahçeli'ye aziz milletimize saygılarımla arz ederim.

Alaattin Çakıcı 17.11.2020”

Kılıçdaroğlu’nun “Saray’ın bekçisi” ifadesi

Kılıçdaroğlu, Çakıcı’nın kızdığı “Saray’ın bekçisi” ifadesini, partisinin TBMM Grubu Toplantısı’nda şu şekilde kullanmıştı:

“AK Parti’li kardeşlerime seslenmek isterim. Bunlar, kendilerini “Biz, yerli ve milliyiz” diye tanımlıyorlardı, değil mi? Peki, yerli ve milli olanlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından dolarla borçlanma konusunda hazine tahvili çıkarırlar mı? Türk Lirası var, Merkez Bankası var, çarşıda pazarda Türk Lirası geçiyor; ama sen, kendi vatandaşından, kendi parana güvenmiyorsun ve diyorsun ki “Bana borç para ver, dolar üzerinden ver” diyorsun. Bu sözüm, aynı zamanda Saray’ın bekçiliğini yapana da bu sözüm var. Bu sözüm, onun için de geçerli.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA