SİYASET
Giriş Tarihi : 18-11-2020 20:43   Güncelleme : 18-11-2020 20:46

“Milli Görüşçüler, her zaman aşk ve azimle çalışacaklardır”

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk, Millî Görüşçülerin bugüne kadar bütün insanlığın saadeti için ortaya koydukları gayreti ve azmi bundan sonra da ortaya koyacaklarını belirtti. Asiltürk, “Partimizin büyük bir çalışma hamlesine girmesini temin edecek il kongrelerine de İstanbul kongresine de büyük önem veriyoruz.  Kongrelerimizi birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yapacağız” dedi.

“Milli Görüşçüler, her zaman aşk ve azimle çalışacaklardır”

Oğuzhan Asiltürk yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

“Kongrelerimizi birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yapacağız”

“Ülkemiz, İslam Âlemi ve bütün insanlık çok sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Bizler, inanıyoruz ki içerisine düştüğümüz bu sıkıntıların yegâne çözümü, inancımızın bize emrettiği hak ve adalete dayalı bir düzen kurmaktan geçmektedir.

Milli Görüşçüler, yarım asrı aşan bir süredir bütün insanlığın saadeti için büyük bir inanç ve gayretle çalışmaktadır.

Erbakan Hocamızın liderliğinde ülkemize ve insanlığa büyük hizmetler veren Milli Görüşçüler, Hocamızın vefatından sonra da aynı aşk ve azimle gayret etmektedir.  Bu vesileyle karşılığını sadece Allah’tan umarak davamıza sadakatle bağlı kalan, her türlü zorlu şartlara rağmen aşk ve azimle çalışan bütün kardeşlerime teşekkür ediyor ve bu büyük nimete bizleri nail eden Cenâb-ı Hakk’a hamdediyorum.

Hepimizin bildiği üzere, zorlu şartlar ve sıkıntılı dönemler, bizler için birer imtihandır. Aslında büyük sevaplar kazanmamız için de birer fırsattır. İmtihanları kazanmanın yolu ise, hayatımızı ve hareketlerimizi inancımızın bize emrettiği ölçüde düzenlemekten geçmektedir.

Milli Görüşçüler, şuurlu bir topluluk olarak bugüne kadar karşılaştıkları sorunları, uymaları gereken ölçülere uyarak kazanmaya çalışmışlardır.  Bugüne kadar bütün insanlığın saadeti için ortaya koydukları gayreti ve azmi bundan sonra da ortaya koyacaklar. Ayrıca karşılaştıkları sorun ve sıkıntıları da birlik ve beraberlik içerisinde aşacaklardır.

Saadet Partimizin ülkenin en büyük partisi olması için her türlü gayreti göstermek istiyoruz.  Partimizin büyük bir çalışma hamlesine girmesini temin edecek il kongrelerine de İstanbul kongresine de büyük önem veriyoruz.  Kongrelerimizi birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yapacağız. 

İnanıyorum ki Milli Görüşçüler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün insanlığın saadeti için aşk, azim ve kardeşlik içerisinde çalışacaklardır.

Sözlerimi Erbakan Hocamızın kulağımıza küpe olacak hitabıyla tamamlamak istiyorum.

“Ey yürekleri dağlar kadar büyük ve azimleri kayalar kadar sağlam Milli Görüşçüler!

Ne olursa olsun gelecekten asla ümit kesilmeyecektir.

Tarihe bakın, inancınıza sarılın, Milli Görüş’e sarılın!” ”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA