SİYASET
Giriş Tarihi : 30-11-2020 01:31   Güncelleme : 30-11-2020 01:42

“Suni gündemle mücadele yerine, hakkı anlatmak için çalışalım”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mahmut Arıkan, Millî Görüşçüleri, ahlâksız suni gündemlerle mücadele ile meşgul olmak yerine, iyiyi, güzeli, hakkı anlatmak için çalışmaya davet etti.

“Suni gündemle mücadele yerine, hakkı anlatmak için çalışalım”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mahmut Arıkan, şahsî twitter sayfasında yayınladığı mesajında, şunları kaydetti:

“Ülkemiz maalesef zor bir dönemden geçiyor. Ülkemizi, bu zor şartlardan kurtarmalıyız. Bu zor şartların nedeni, siyasî iktidarın attığı yanlış, tutarsız, liyakatsiz adımlar sonucu oluşan; Kötü ekonomi ve bozuk adalet sistemi kadar, oluşturulan kavgacı, suni gündemlerdir.

Millî Görüş ilkeleri çerçevesinde, geçmişten günümüze elde edilmiş deneyimle olaylar analiz edilir ve gerçek gündem oluşturulur. Teşkilatlarımız, bu gündemi şefkat göstererek ‘Tüm insanlığın saadeti için’ en yakınından başlayarak, heyecanını kaybetmeden anlatmak zorundadır.

Oluşturulan dar, gereksiz, kavgacı, ayrıştırıcı, ahlâksız gündem etrafımızı sarar ve enerjimizi, iyiyi, güzeli, hakkı anlatmak ve yaşamak için değil de, oluşturulan suni gündemle mücadele için harcamak durumunda kalırız.

Tüm teşkilatlarımızı bu konuda mücadeleye davet ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA