GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-01-2021 11:49

Karamollaoğlu: Ey sakallı Hüsnü! Bir kulak ver..."

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu haftalık basın açıklamasında gündemi değerlendirdi. 

Karamollaoğlu: Ey sakallı Hüsnü! Bir kulak ver...

Haftalık basın açıklamasına gazetecilere ve siyasilere yapılan sadırılara ilişkin sözlerle başlayan Saadet lideri, kendilerini en çok şaşırtan hususun Cumhurbaşkanının sessizliği olduğunu belirtti. Karamollaoğlu, "Biz kime güveneceğiz kimden yardım isteyeceğiz. Kim bu saldırıların önüne geçecek" dedi.

"ASIL MESELE EKONOMİ"

Karamollaoğlu, Türkiye'nin asıl meselesininde ekonomi olduğunu belirtirken, "Hayat pahalılığı, işsizlik, evine ekmek götüremeyen vatandaşımızın dramı ama mutlu bir azınlık ülkemizde çekilen sıkıntılardan bihaber veya kulaklarını tıkamış, feryatları duymuyor. Duymak istemiyor. Her hafta dile getiriyoruz çünkü biz bunu dile getirmekle mükellefiz. İnsanımızın hali perişan… Özel olarak oluşturulan rakamlarla bunu gizlemeye çalışsalar da bu durum ancak yatsı vaktine kadar devam ediyor. Ondan sonra da her şey açığa çıkıyor. Bakınız; Türkiye, gıda fiyatları enflasyonunda %20.6 ile OECD ülkeleri arasında birinci oldu" diye konuştu.

"EY SAKALLI HÜSNÜ..."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretlerine ilişkinde değerlendirmede bulunan Temel Karamollaoğlu, "Muhterem arkadaşlar Sayın Cumhurbaşkanı, Sn. Oğuzhan Asiltürk'ü ziyaret etti. Bu ziyaretten memnun olduk. Sn. Cumhurbaşkanı’nın herkesle temas kurması gerekir. Fakat üzülerek görmekteyiz ki bu ziyaret çok farklı noktalara çekiliyor. Bu bir taraftan hadsizlik bir taraftan da husumetin tezahürüdür. En hafif tabiri ile ayıptır. Bundan dolayı ben, Saadet Partisi ile ilgili olur olmaz fikirler ortaya atanları izana davet ediyorum. Efendim neymiş; Saadet Partisi’nin bugünkü yöneticileri Erbakan hocamızın kemiklerini sızlatıyormuş. Ey sakallı Hüsnü Erbakan Hocamızın o dönemde söylediklerine bir kulak ver bakıyım. Erbakan Hocamızın videolarını, izlesinler yaptığı uyarılara kulak versinler. Eğer arzu ederlerse biz de kendilerine güzel bir arşiv de gönderebiliriz. Saadet Partimizin ana görüşü Milli Görüştür, Saadet Parti'miz hiçbir zaman Milli Görüş'ten milim ayrılmamıştır!" dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA