GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-01-2021 17:23   Güncelleme : 25-01-2021 17:47

Saadet'in videolarını kimler yapıyor?

Karamollaoğlu, Fatih Portakal ve gençlerin sorularını cevapladı.

Saadet'in videolarını kimler yapıyor?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Gazeteci Fatih Portakal'ın sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayına katıldı. Portakal, bir gencin "Saadet'in videolarını kimler yapıyor, mimarı kimler" sorusunu Karamollaoğlu'na yöneltti.

Karamollaoğlu, "Bizim genç arkadaşlarımızdan meydana gelen 8-10 kişilik küçük bir grubumuz var. Bende kendilerini tebrik ediyorum, destan yazacak güzel bir çalışma sergiliyorlar. Bende kendilerini geçen hafta ziyaret ettim, brifing verdiler. Önümüzdeki sezon ne düşünüyorlar, ufuklarında hedef olarak neyi gözetiyorlar, çalışmalarını anlattılar bende hayran kaldım. Bundan sonraki çalışmalarıda daha güzel prezentasyonlara vesile olur diye düşünüyorum" dedi.

Fatih Portakal'ın, 79 yaşındasınız, siyasette tecrübe önemli ama z kuşağı diye bir şey var. İşte 2000 yaş ve üstü, Temel Karamollaoğlu nasıl yaklaşmayı düşünüyor? sorusuna ise Karamollaoğlu şunları söyledi;

"Bizim birçok gruba mesajımız var da, özellikle gençlere hitaben söylediğimiz şey şu, Türkiyemiz birçok problemle karşı karşıya, biz bu problemlerin üzerinden tecrübe ve birikimle, gençlerin enerjisini, gayretini, azmini bir araya getirirsek, dağları deviririz. Türkiye'yi ancak böyle dönüştürebiliriz, müspet bir istikamete. Birikim ve tecrübe, gençlerin enerjisi, azmi kararlılığı, dağları bile deviririz İnşaallah. Bunuda göreceğiz"

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA