SİYASET
Giriş Tarihi : 28-02-2021 20:57

“28 Şubatçılar utançla, Erbakan Hocamız hayırla yâd ediliyor”

Saadet Lideri Karamollaoğlu, 28 Şubat’ın ve aktörlerinin bugün nasıl hatırlandıklarının bir ibret vesikası olduğunu ifade ederek, 28 Şubat’ı gerçekleştirenlerin utançla, o dönem hedef alınanların ise hayırla ve şerefle hatırlandığını söyledi.

“28 Şubatçılar utançla, Erbakan Hocamız hayırla yâd ediliyor”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 28 Şubat sürecinin yıl dönümü münasebetiyle, şahsî twitter sayfasında şu değerlendirmede bulundu:

“Tarihimizde kara bir leke olarak yerini alan #28Şubat’ın üzerinden tam 24 yıl geçti. Milletimizin iradesine ve ülkemizin geleceğine ipotek koyan tüm darbeler ve darbeci zihniyetler gibi, 28 Şubat’ın ve o dönemin aktörlerinin de bugün nasıl hatırlandıkları bir ibret vesikasıdır.

Merhum Erbakan Hocamız ve bu demokrasi ve insan haklarını zedeleyen darbeye karşı onurlu ve dik duruş sergileyenler ise, bugün hayırla ve rahmetle yâd edilmektedir. Bu anlamda, her dönem demokrasimize ve ülkemize darbe vurmak ve milletimizin sesini kısmak isteyenler için 28Şubat’tan çıkarılacak dersler vardır.

28 Şubat’ı gerçekleştirenlerin utançla, o dönem hedef alınanların ise hayırla ve şerefle hatırlandığı bugün, 28 Şubat’ın tüm yönleriyle aydınlatılmasını ve ülkemizde böylesine utanç verici hadiselerin bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA