GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-03-2021 17:06

Milletvekili Sancar’a şantajdan 1’i polis 3 şüpheli tutuklandı

CHP’den istifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar’a yönelik şantaj soruşturmasında gözaltına alınan 6 şüpheliden 5’i adliyeye sevk edildi. 1’i polis 3 şüpheli tutuklandı, 2’si serbest bırakıldı. 1 şüpheli ise polisteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Milletvekili Sancar’a şantajdan 1’i polis 3 şüpheli tutuklandı

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, 27 Şubat’ta Denizli Cumhuriyet Savcılığı’na giderek, kendisine şantaj yapıldığı iddiasıyla şikâyetçi oldu. Sancar, bir gün sonra da partisinden istifa etti. Sancar’ın şikâyeti üzerine Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Soruşturmada Denizli İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, şüphelilerin tespit edilip yakalanması için özel ekip oluşturuldu. Gizlilik içinde yürütülen soruşturmada polis memuru Mustafa Bülent, görev yaptığı Aydın’ın Kuşadası ilçesinde, kayınbiraderi Fatih Selâmet ve Fatih Kintaş, Denizli’de yakalanıp gözaltına alındı. Daha sonra, gözaltına alınan şüphelilere yardım ettikleri belirlenen 3 şüpheli de yakalandı.

Gözaltına alınan 6 şüpheliden 5’i adliyeye sevk edildi. 1’i polis 3 şüpheli tutuklandı, 2’si serbest bırakıldı. 1 şüpheli ise polisteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA