Advert
YURT HABERLERİ
Giriş Tarihi : 13-03-2021 12:34   Güncelleme : 13-03-2021 13:56

Saadet İlçe Başkanı Tekoğlu: Saldırı bize yönelik değil

Saadet Partisi Karabük Merkez İlçe Başkanı Abdullah Tekoğlu, dün akşam evinin balkonunun ve duvarlarının isabet aldığı silahlı saldırının kendilerine yönelik olmadığını, iki grubun çatışması sırasında evinin isabet aldığını söyledi.

Saadet İlçe Başkanı Tekoğlu: Saldırı bize yönelik değil

Dün akşam Bulak Yaşam Evleri yakınında meydana gelen olay sırasında Saadet Partisi Karabük Merkez İlçe Başkanı Abdullah Tekoğlu’nun evi de isabet aldı. Olay yerinde 20’den fazla boş mermi kovanı bulundu. 

“Bize yönelik bir saldırı olduğunu düşünmüyoruz”

Saadet Partisi Karabük Merkez İlçe Başkanı Abdullah Tekoğlu, şehirde hiç kimseyle bir husumetleri olmadığını belirterek, olayın iki grup arasında pompalı tüfeklerle geçekleştirilen bir çatışma olduğunu ve bu esnada kendi evinin de isabet aldığını düşündüğünü, emniyet yetkililerinin kanaatinin de bu istikamette olduğunu ifade etti.

Abdullah Tekoğlu, meydana gelen olayı şöyle anlattı:

“Ayın 11’inde akşam saat 21:30 civarında dışarıdan 7-8 el silah sesi duyduk. Evde hanım ve çocuklarla 5 kişiydik. Gelen sesler nedeni ile salon camından dışarı baktığımda diğer mahalle sakinlerinin de balkon ve ev camlarından dışarı baktıklarını gördüm. Olayı havai fişek patlaması sanarak salonda oturmaya devam ettik. Gece 24.00 gibi yatak odama geçtiğimde camların kırık ve duvarlarda mermi izlerinin olduğunu gördüğümde polisi aradım. Gelen ekip, sabah 04:00’e kadar inceleme yaptı. Bu olayın şahsımla ilgili olmadığını sanıyorum. İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ Bey’e ve emniyet mensubu arkadaşlara, telefonla bizi arayan genel merkezimize ve dostlara çok teşekkür ederim.”

Olay hakkında başlatılan soruşturma devam ediyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA