YURT HABERLERİ
Giriş Tarihi : 22-03-2021 23:50   Güncelleme : 22-03-2021 23:52

Emekli çift, evlerinde başlarından vurulmuş halde bulundu

Adana’nın Karaisalı ilçesinde emekli Mehmet Fevzi Atay ve eşi Elif Atay, evlerinde başlarından tabanca ile vurulmuş halde ölü olarak bulundu. Jandarma, cinayeti hırsızlık için eve gelen kişi ya da kişilerin işlemiş olabileceği üzerinde duruyor.

Emekli çift, evlerinde başlarından vurulmuş halde bulundu

Olay, bugün ilçeye bağlı Tümenli Mahallesi’nde meydana geldi.

Adana İl Sağlık Müdürlüğü’nden emekli Mehmet Fevzi Atay ve emekli öğretmen Elif Atay’dan hafta sonu haber alamayan çocukları, il dışında yaşadıkları için Tümenli Mahallesi’ndeki yakınlarına durumu bildirip, kontrol etmelerini istediler. Bugün yaşlı çiftin evine giden yakınları, kapıyı çalmalarına rağmen açan olmayınca durumu jandarmaya bildirdiler. Jandarma ile eve giren yakınları, Atay çiftinin cesetleriyle karşılaştılar. Olay yerine çağrılan sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, yaşlı çiftin tabanca ile başlarından vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Hırsızlık şüphesi

Jandarmanın evde ve cesetler üzerinde yaptığı incelemede Elif Atay’a ait altın bileziklerin yerinde olmadığı belirlendi. Olay yerindeki çalışmaların tamamlanmasının ardından Atay çiftinin cesetleri, otopsi için Adana Adlî Tıp Kurumunun morguna kaldırıldı. Cinayeti, hırsızlık için eve gelen kişi ya da kişilerin işlemiş olabileceği üzerinde duran jandarma, soruşturmaya çok yönlü olarak devam ediyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA