Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 27-03-2021 22:30   Güncelleme : 28-03-2021 07:29

Saadet heyeti, Tunceli’de bir dizi ziyarette bulundu

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Muammer Bilgiç, Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, Adıyaman İl Başkanı Haşim Asnuk ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Tunceli’de bir dizi ziyarette bulundu.

Saadet heyeti, Tunceli’de bir dizi ziyarette bulundu

Saadet heyeti, Tunceli Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nu, Tunceli Hacı Bektaş-ı Veli Kültürü Derneği ve Cemevi Başkanı Ali Ekber Yurt’u, İnsan Hakları Derneği Tunceli Şubesini ve Tunceli EMEK Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüsniye Karakoyun’u ziyaret etti. Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, ziyaret ettiği isimlere, misafirperverlikleri ve hoşsohbetleri için teşekkür etti.

Birol Aydın, Tunceli EMEK Gazetesi’ni ziyaretinde, gazetenin İmtiyaz Sahibi Hüsniye Karakoyun’un sorularını da cevapladı.

Genel Merkez Yöneticilerinin, çalışmalar yapmak üzere Türkiye’nin muhtelif şehirlerine dağıldıklarını belirten Aydın, “Bendeniz de bugün Tunceli’de yarın Elazığ’da çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.

Birol Aydın, 27-28 Mart Tunceli-Elazığ ziyaretlerinde hem çeşitli kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edeceklerini hem de il merkezinde ve ilçelerde parti teşkilatlarının mensuplarıyla bir araya geleceklerini söyledi.

Birol Aydın, şu değerlendirmede bulundu:

“Her kesimin beklentilerine cevap verebilecek bir ortama ihtiyaç var”

“Biz, selâm almayı ve selâm vermeyi, ülkemizde her zamankinden daha fazla çoğaltmamız gerektiğine inanıyoruz. Hem Tunceli’ye selâm getiriyoruz hem Tunceli’den selâm götürüyoruz. Hem Elazığ’a selâm götürüyoruz hem Elazığ’dan selâm getiriyoruz. Bütün bu çalışmayı bir bütün olarak, Saadet Partisi olarak çoğaltmaya çalışıyoruz; çünkü ülkemiz her açıdan tıkanmıştır. Bir taraftan ciddi bir kutuplaşma var; bir taraftan bütün işler hamasete ve duygusallığa büründürülmüş durumdadır. Ekonomide tıkandı, adalette tıkandı, dış politikada tıkandı. Birlikte yaşama bilincine vurulan darbelerle bir tıkanıklık var. Bir de ahlâkî ve vicdanî bir yozlaşma var. Bütün bunları aşabilmek, Türkiye’de geleceği, umudu yeşertmek; toplumumuzun, insanımızın her bir kesiminin beklentilerine cevap verebilecek bir ortamı hazırlamak için yeni bir nefese, yeni bir iklime, yeni bir hikâyeye ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Muhalefet partileri olarak da aslında bu sorumlulukla hareket etmenin çabası içerisindeyiz. Ümit ve temennimiz, vatandaşımızın endişelerini giderecek bir ortamı, bir bütün olarak ülkemizde temin etmek.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA