SİYASET
Giriş Tarihi : 15-04-2021 05:30   Güncelleme : 16-04-2021 05:54

Kılıçdaroğlu: Yiğide savaş, bayramdır; hodri meydan!

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, dokunulmazlığının kaldırılması için TBMM Başkanlığına fezleke sunulması hakkında yaptığı değerlendirmede, “Yahu, önemli olan Kılıçdaroğlu değil; önemli olan, ülke. Kılıçdaroğlu, fanidir. Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin. Yiğide savaş, bayramdır. Hodri meydan!” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu: Yiğide savaş, bayramdır; hodri meydan!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dokunulmazlığının kaldırılması için TBMM Başkanlığına fezleke sunulmasını, partisinin sosyal medya mecralarında yayınladığı video konuşması ile değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

“Ülke, ‘lebâleb’ hasta. Hastanelerde yer yok. 128 milyar doların nereye gittiği belli değil. Gece yarısı, muhalefet partisinin ofislerini basıyorlar, vinçlerle. E gündemi değiştirmek gerekiyor. Algıları tutmadı. Algıcıların algıları tutmadı. Şimdi ne yapıyorlar? Fezleke düzenliyorlar, “Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığını kaldıracağız” diye. Yahu, önemli olan Kılıçdaroğlu değil; önemli olan, ülke. Kılıçdaroğlu, fanidir. Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin. Yiğide savaş, bayramdır. Hodri meydan!”

10 fezleke TBMM’de

Aralarında CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bulunduğu 8 CHP ve 2 HDP milletvekilinin dokunulmazlıklarının kaldırılması için hazırlanan fezlekeler, TBMM Başkanlığına sunulmuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA