MEDYA
Giriş Tarihi : 28-04-2021 22:39   Güncelleme : 28-04-2021 22:46

“İzleyicilerimizin TV5’e katkı sağlamalarını önemsiyorum”

Saadet Lideri Karamollaoğlu, “TV5’e Destek Ol” kampanyası hakkında, “Ben, hakkın sesi olduğunuz için, milletimizin derdiyle dertlendiğiniz için, her zaman iyiyi, güzeli, faydalıyı, gerçeği yansıttığınız için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum. Bu konuda ben, bütün izleyenlerimizin TV5’e katkı sağlamalarını da önemsediğimi ifade ediyor, bu konuda gayret gösteren bütün seyircilerimize de teşekkürlerimi arz ediyorum” dedi.

“İzleyicilerimizin TV5’e katkı sağlamalarını önemsiyorum”

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, “TV5’e Destek Ol” kampanyasının tanıtıldığı özel yayına telefon bağlantısı ile katılarak, TV5 ve sponsorluk kampanyası hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

TV5’in yayın hayatına başladığı günden beri her zaman kendilerinin gözü, sözü ve kulağı olduğunu belirten Karamollaoğlu, şunları söyledi:

“Belli prensiplere her zaman riayet eden, gerçekleri, doğruyu, faydalıyı, güzeli ekranlara yansıtmaya çalışan, halkımızın derdiyle dertlenen, çok farklı görüşlere de elbette yeri geldiği zaman imkân tanıyan; ama esas olan, doğruyu ve güzeli ve özellikle milletimizin duygularına, inancına saygılı bir yayın yapan TV5’i gönülden kutluyorum. Allah, hepinizden razı olsun.

Özellikle hizmet eden kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Teşekkürü bir görev biliyorum. Çok önemli bir yayın yapıyorsunuz. Ben, eminim ki TV5’i takip eden kardeşlerimiz de sizin bu yayınlarınızda gösterdiğiniz hassasiyete çok büyük önem veriyorlar. Belli prensiplere uyduğunuz için veya başka sebeplerden dolayı size belki reklamlar konusunda gerekli destek verilmiyor olabilir. Onu görmek de mümkün zaten; ama ben, TV5 izleyicilerinin cân-ı gönülden sizin yayınlarınızı takip ettiklerine ve sizi desteklediklerine şahit oluyorum. Bundan dolayı da çok büyük memnuniyet duyuyorum.

(Erbakan) Hocamız, bu konuda en büyük gayreti gösteren kişi olmuştu. Cenâb-ı Hakk, kendisine rahmet eylesin; ama TV5’in yayın hayatının bu doğrultuda devam etmesini sağlayan, hem izleyen, izleten hem de bu çalışmalarda görev alan bütün kardeşlerimi ben, tekraren tebrik ediyorum. Bu çalışmalara gönülden katkı veren kardeşlerimize de özellikle teşekkür ediyorum. Onlar olmazsa TV5 de olmaz tabi; çünkü siz, nihayet Türkiye’mizin hepsine, bütün topluma hitap eden yayınlar yapıyorsunuz. Bundan dolayı önemli bir hizmet görüyorsunuz. Bu hizmet anlayışınızda çok istikrarlı davranmanız, herhangi bir yanlışlığa, milletimizin değerleriyle bağdaşmayan konularda titiz davranmanız, oralara imkân vermemeniz, bizler için çok büyük önem taşıyor.

Ben, hakkın sesi olduğunuz için, milletimizin derdiyle dertlendiğiniz için, her zaman iyiyi, güzeli, faydalıyı, gerçeği yansıttığınız için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum. Bu konuda ben, bütün izleyenlerimizin TV5’e katkı sağlamalarını da önemsediğimi ifade ediyor, bu konuda gayret gösteren bütün seyircilerimize de teşekkürlerimi arz ediyorum. Allah, yokluğunuzu vermesin diye dua ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA