SİYASET
Giriş Tarihi : 13-05-2021 11:00

“Hüzün ve sıkıntılara rağmen, her bayram bir muştudur, umuttur”

Saadet Lideri Karamollaoğlu, İsrail’in saldırıları sebebiyle Müslümanların buruk bir bayram geçirdiklerini belirterek, “Fakat her ne kadar hüzün ve sıkıntılara gark olmuş olsak da unutmayalım ki her bayram bir muştudur, yarınlara dair taze ve güçlü bir umuttur.” dedi.

“Hüzün ve sıkıntılara rağmen, her bayram bir muştudur, umuttur”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle tebrik mesajı yayınladı.

Karamollaoğlu, yazılı mesajında şunları kaydetti:

“Aziz milletim, güzel memleketim;

Tam kapanma günlerinde sevdiklerimizle aramızda bulunan mesafe, mübarek Ramazan ayı boyunca gönül bağlarımızın kuvvetini bizlere hatırlattı.

Geride bıraktığımız her gün, bizi özlemlerimizi dindireceğimiz günlere biraz daha yaklaştırdı.

Bugün yaşadığımız ekonomik olumsuzlukların, tutarsız yönetim anlayışının ve mantıksız uygulamaların üstesinden gelerek Yaşanabilir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız.

Maalesef İslâm dünyası olarak işgalci İsrail’in, Kudüs ve Gazze’de masum insanları ve tüm kutsal değerlerimizi alçakça hedef alan saldırıları nedeniyle bu sene buruk bir bayram sabahına uyanacağız.

Fakat her ne kadar hüzün ve sıkıntılara gark olmuş olsak da unutmayalım ki her bayram bir muştudur, yarınlara dair taze ve güçlü bir umuttur.

Umutsuzluğu gönüllerimizden söküp atarak, her şeye rağmen bayramın sevincini ve neşesini önce kendimiz hissetmeli ve sonra da bayrama acıyla, gözyaşıyla ulaşabilmiş tüm kardeşlerimize bunu en samimi duygularımızla aksettirebilmeliyiz.

Bütün kısıtlamaları aşan bayram sevincimizin, sağlıklı, huzurlu ve güzel yarınların müjdecisi olmasını temenni ediyor, memleketimizin ve tüm İslâm aleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbî muhabbetlerimle tebrik ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA