SİYASET
Giriş Tarihi : 09-06-2021 23:04

Saadet Partisi, vatandaşın derdini tencerede toplayacak

Saadet Partisi, cuma günü 81 ilde gerçekleştireceği etkinlikte, vatandaşlardan dertlerini bir kâğıda yazarak, stanttaki “Geçim İttifakı Tenceresi”ne atmalarını isteyecek.

Saadet Partisi, vatandaşın derdini tencerede toplayacak

Saadet Partisi, cuma günü 81 ilde aynı saatte yapacağı basın açıklamalarıyla “Tenceremde dert değil aş pişsin!” diyen bütün vatandaşları Geçim İttifakı’na davet edecek.

Ülkenin acil çözüm bekleyen en önemli sıkıntısı olan geçim sıkıntısına dikkat çekmek amacıyla 3 Nisan’da “Geçim İttifakı” kampanyası başlatan Saadet Partisi, bu kampanya kapsamında düzenlediği Esnaf ve Çiftçi Kongrelerinin ardından, bir program daha düzenliyor.

Saadet Partisi İl Başkanları, 11 Haziran Cuma Günü bütün illerde aynı saatte düzenleyecekleri basın açıklamasıyla “Hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere ve israfa hayır!” diyen herkesi “Geçim İttifakı”na davet edecek.

Basın açıklamalarının ardından her vatandaşın bir kâğıda derdini yazarak “Geçim İttifakı Tenceresi”nin içine atmasıyla mutfaklardaki tencerelerde “aş değil, dert piştiği” ifade edilecek.

İstanbul İl Başkanlığı da basın açıklamasını cuma günü saat 14.30’da Kadıköy Meydanı’nda gerçekleştirecek.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA