GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-06-2021 23:51

Peker: İddiam yanlış çıkarsa kafama sıkacağım

Sedat Peker, Sezgin Baran Korkmaz’ın, Süleyman Soylu ile görüşmek üzere İçişleri Bakanlığına çağrılıp 2 saat görüşme yapıldığı iddiasını sürdürerek, bu iddiasının doğru olmadığının ispat edilmesi hālinde “kafasına sıkacağını” bildirdi.

Peker: İddiam yanlış çıkarsa kafama sıkacağım

Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker, YouTube kanalında yayınladığı son video konuşmasında, hālen Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanı olarak görev yapan Resul Holoğlu’nun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmesi için, iş adamı Sezgin Baran Korkmaz’ı İçişleri Bakanlığına çağırdığını iddia etmişti.

Sedat Peker, bu iddiasının doğru olmadığına dair yayınlar üzerine, Twitter sayfasında iddiasını daha da kuvvetlendiren bir mesaj yayınladı.

Peker, tamamını büyük harflerle yazdığı mesajında şunları kaydetti:

“Ben Sedat Peker. Benim için söz namus. Sezgin Baran Korkmaz, Resul Hor tarafından aranıp süslü Sülü’yle görüşmesi için İçişleri Bakanlığına çağırılmadıysa, ayın 4’ünde süslü Sülü’yle görüşüp, ayın 5’inde yurt dışına çıkmadıysa bahisi artırıyorum; tüm dünyanın gözü önünde kafama sıkacağım.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA