GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-06-2021 05:18   Güncelleme : 15-06-2021 05:21

Peker: Soylu, Thodex’in yurt dışındaki parasını aldı

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Soylu’nun, İstanbul’daki istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısıyla birlikte Thodex operasyonunu yönlendirip, yeğeni ve oğlu vasıtasıyla kripto para borsası Thodex’in yöneticisi Fatih Faruk Özer ile irtibat kurup, yurt dışındaki paranın büyük kısmını aldığını iddia etti.

Peker: Soylu, Thodex’in yurt dışındaki parasını aldı

“Organize suç örgütü lideri” olmakla suçlanan Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında yeni bir iddiada daha bulundu.

Sedat Peker, Twitter sayfasında şunları kaydetti:

“Süslü Sülüman, sana söz veriyorum, seni Yüce Divan’da yargılatacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Anadolu Adliyesinde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım. Seni mahvedeceğim.

Süslü Sülüman, eski il müdürü Mustafa Çalışkan Bey’in yolladığı emniyet müdürünü, Mustafa Çalışkan Bey tayin olduktan yirmi gün sonra istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısı olarak İstanbul’a nasıl getirttiğini…

Anadolu Adliyesindeki sana bağlı savcılar ve İstanbul’daki istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısıyla Thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi, yeğenin ve oğlun vasıtasıyla bu şahısla irtibat kurup yurt dışında bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı da anlatacağım.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA