SİYASET
Giriş Tarihi : 16-06-2021 00:53   Güncelleme : 16-06-2021 01:00

“Kongre kararının nasıl alınacağı tüzüğümüzde yazılıdır”

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, partinin yetkili kurullarının ve karar organlarının belli olduğunu, kongre kararının nasıl alınacağının parti tüzüğünde yazılı olduğunu hatırlatarak, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun öncülüğünde aynı anlayışla çalışmaya devam edileceğini bildirdi.

“Kongre kararının nasıl alınacağı tüzüğümüzde yazılıdır”

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, sosyal medya sayfasında yayınlanan açıklamasında şunları kaydetti:

“Saadet Partisi’nin yetkili kurulları ve karar organları bellidir. Yine aynı şekilde tüzüğümüzde kongre kararının nasıl alınacağı yazılıdır. Partimizin karar organları olan Başkanlık Divanı ve Genel İdare Kurulu üyelerimiz de teşkilat mensuplarımızın tamamı da bu süreçlerin nasıl işlediğini iyi bilmektedir.

Ülkemizin ve insanımızın karşı karşıya kaldığı problemlere sebep olan yanlış politikalara, tutum ve davranışlara da hangi saiklerle itiraz ettiğimiz ise milletimizin malûmudur. Saadet Partisi’nin kararlı duruşu ortadadır ve uzunca bir süredir kamuoyunun geniş kesimleri tarafından takdirle takip edilmektedir.

Kazandığımız bu geniş ilgi ve takdirin her geçen gün arttığının bilinci ve sorumluluğuyla, muhterem Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu'nun öncülüğünde, GİK üyelerimiz, İl/İlçe Başkanlarımız ve partimizin her bir kademesinde görev yapan mensuplarımızın tamamı, ülkemizdeki kutuplaşma zeminlerini ortadan kaldırmak, hak ve adalete dayalı bir Türkiye’yi tesis etmek ve hep birlikte daha güzel bir gelecek inşa etmek için gece gündüz çalışmaktadır ve bu anlayışla çalışmaya da devam edecektir.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA