GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-06-2021 15:28   Güncelleme : 17-06-2021 15:32

Peker: Çok büyük bir oyun kurgulanıyor

Sedat Peker, HDP İzmir İl Başkanlığı binasına düzenlenen silahlı saldırı hakkında yaptığı değerlendirmede, çok büyük bir oyun kurgulandığını ileri sürerek, “Hiçbir şartla sokağa çıkmayın!” uyarısında bulundu.

Peker: Çok büyük bir oyun kurgulanıyor

“Organize suç örgütü lideri” olmakla suçlanan ve bir süredir yurt dışından yayınladığı video konuşmalarındaki iddialarla gündemin ilk sırasına yerleşen Sedat Peker, bugün HDP İzmir İl Başkanlığı binasına düzenlenen ve 1 kişinin hayatını kaybettiği silahlı saldırı hakkında Twitter sayfasında şunları kaydetti:

“Kıymetli dostlarım, İzmir HDP İl Başkanlığına yapılan provokasyon amaçlı saldırının çok daha büyüklerini ne yazık ki önümüzdeki zamanlarda yaşayacağız. Eğer benim tecrübeme ve samimiyetime inanıyorsanız hiçbir şartla sokağa çıkmayın.

Çok büyük bir oyun kurgulanıyor. Eğer siz sokağa çıkarsanız derin Mehmet ve adamları, terör örgütlerinin içindeki elemanlarını olaya dahil edip ortalığı yangın yerine çevirecekler.

Sadece cahil olanlar, gafil olanlar ve aptal olanlar düşmanlarının kurduğu oyunun bir parçası olurlar. (Bu oyunu kuranlara lütfen hizmet etmeyin).”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA