GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-06-2021 22:49

“Suikast ihtimalinden dolayı video çekmeme izin verilmiyor”

Sedat Peker, kendisine suikast düzenlenmesi ihtimali yüksek görüldüğünden, bulunduğu ülkenin güvenlik yetkililerinin video çekmesine izin vermediğini ileri sürdü.

“Suikast ihtimalinden dolayı video çekmeme izin verilmiyor”

“Organize suç örgütü lideri” olmakla suçlanan ve bir süredir yurt dışında sık sık ülke değiştirerek yaşayan Sedat Peker, YouTube’da yayınladığı video konuşmalarına neden ara verdiğini açıkladı.

Sedat Peker, Twitter sayfasında yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Kıymetli dostlarım, en üst derecede suikasta uğrayacağım yönünde bilgiler olduğu için video çekmem mümkün olmuyor. 15 gün sonra ikinci bir durum değerlendirmesi yapacağız. Eğer ki yine video yayınlamamın risk teşkil ettiği söylenirse başka bir ülkeye geçeceğim.

Dostlarım, bulunduğum ülkenin güvenlik yetkililerine hiç değilse beni merak eden insanlar için 5 dakikalık, kısaca sağlığım yerinde, cezaevinde değilim, hayattayım diye bir video çekeyim dedim. Şu an bu konuyla alakalı haber bekliyorum. Cevap gelince böyle bir video yükleyeceğim.

Süslü Sülü’nün ve onun trol ekiplerinin bana karşı saygısızlık yaptıklarından cevap vermem lazım, yoksa akıl sağlığımı kaybederim dedim. Öyle ya, ben bir süslüye cevap vermezsem, bir de Deridun Başkanla makara yapmazsam psikolojim bozulur.

Bazı kaşarlar (Süslü Sülüman’ın trol ekibi), ‘Bu tweetleri Sedat Peker yazmıyor’ diye propaganda yapıyorlar.  Müsaadenizle onlara sokak diliyle şunları söylemek isterim (Bahçıvansınız biberiniz yok, dal…… haberiniz yok.)”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA