Advert
DÜNYA
Giriş Tarihi : 04-07-2021 17:47

Biden, Rivlin’in 12 çocuklu özel kaleminin önünde diz çöktü

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin ile yaptığı görüşmede, 12 çocuğu olduğunu öğrendiği Rivlin’in Özel Kalem Müdürü Rivka Ravitz’in önünde diz çöktü.

Biden, Rivlin’in 12 çocuklu özel kaleminin önünde diz çöktü

ABD Başkanı Joe Biden ile İsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin, geçen hafta Beyaz Saray’da basına kapalı bir görüşme gerçekleştirmişti. Basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmede çekilen bir fotoğraf karesi, gündeme yerleşti.

Biden, İsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin’in Özel Kalem Müdürü Rivka Ravitz’in önünde diz çöktü. O an, İsrail devlet başkanlığı delegasyonuna eşlik eden İsrail Hükümeti Basın Ofisi üyesi tarafından fotoğraflandı.

Haim Zach tarafından çekilen bu kare, kısa sürede sosyal medyada yayıldı. İsrail medyası, Biden’ın Ravitz’in önünde diz çökmesinin sebebini manşetlerine taşıdı.

The Times of Israel, haberi okurlarına ‘12 çocuğu olduğunu öğrenen Biden, Rivlin’in yardımcısının önünde diz çöktü’ başlığı ile duyurdu.

Haberde Biden’ın bu jesti üzerine İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’in şaşkınlığını gizleyemediğine dikkat çekildi.

ABD ziyareti, Rivlin’in başkan olarak yaptığı son yurtdışı gezisiydi. Rivlin, önümüzdeki hafta Cumhurbaşkanı olarak yerini Yahudi Ajansı’na başkanlık eden Isaac Herzog’a bırakacak.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA