SİYASET
Giriş Tarihi : 09-07-2021 01:01

“Bir rozetle teröristten vatansevere dönüşüyorsun”

HDP’li Dicle Belediye Başkanı Aygören, AK Parti’ye katıldı. Aygören’e AK Parti rozetini Genel Başkan Erdoğan taktı. Profilinde kendisini gazeteci olarak tanımlayan Twitter kullanıcısı Yeliz Koray, bu geçişi şöyle yorumladı: “Bir rozetle teröristten vatansevere dönüşüyorsun.”

“Bir rozetle teröristten vatansevere dönüşüyorsun”

Diyarbakır’ın Dicle ilçesinin HDP’li Belediye Başkanı Felat Aygören, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda AK Parti’ye katıldı. Aygören’e parti rozetini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan taktı.

“Bilumum günah ve suçlarından arınmıştır”

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Avukat Mehmet Emin Ekmen, HDP’li başkanın AK Parti’ye geçişini şöyle değerlendirdi:

“HDP’den seçilip şu ana kadar terörist, vatan haini, bölücü ve bilumum suçlamaların muhatabı olan Diyarbakır-Dicle Belediye Başkanı Felat Aygören, bugün saat 15.00 itibarı ile AK Parti’ye katılarak bilumum günah ve suçlarından arınmıştır. Eş-dost ve muarızlarına duyurulur.”

“Bir rozetle teröristten vatansevere dönüşüyorsun”

Profilinde kendisini gazeteci olarak tanımlayan Twitter kullanıcısı Yeliz Koray, bu geçişi şöyle yorumladı: “Bir rozetle teröristten vatansevere dönüşüyorsun.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA