GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-07-2021 20:44   Güncelleme : 12-07-2021 01:48

“Seni öyle bir yerden vuracağım ki akıl sağlığını kaybedeceksin”

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “15 Temmuz geçsin, seni öyle bir yerden vuracağım ki akıl sağlığını kaybedeceksin.” diye seslendi.

“Seni öyle bir yerden vuracağım ki akıl sağlığını kaybedeceksin”

“Organize suç örgütü lideri” olmakla suçlanan ve bir süredir yurt dışında yaşayan Sedat Peker, Twitter’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslendi.

Sedat Peker, şunları yazdı:

“Senin aldığın destek, benim aldığım yerden büyük değil”

“Doncu Süleyman, video çekerken sana söylemiştim ya göreceksin diye, bunlar sizin iyi günleriniz. Beni öldürmekten başka kurtuluşunuz yok. Gerçi ölümüm bile size kurtuluş olmayacak. Bakanlar Kurulu toplantısında anlatıyordun ya, ‘Sedat Peker’i takip ediyoruz, şu an şu ülkede. Hem Türkiye’de hem bulunduğu yerde operasyon yapacağız.’ diyordun ya, sen beni dakika dakika takip ederken ben de seni Bakanlar Kurulundaki konuşmaların dahil her yerde dakika dakika takip ediyorum. İçimden bir ses, ‘Bunca geçmiş var, bunca emek var. Bana bunu yapmaz’ dese de içimdeki diğer ses de ‘İnsanoğlu çiğ süt emmiştir; belki de yapar’ diyordu. Yanlış adam, yanlış zaman, yanlış seçim, göreceksin. İstediğin kişilerin desteğini al, hiçbir tanesi benim desteğini aldığım yerden büyük değil.

Siz onlarca milyar doları çalarken, beş-altı bin TL maaş aldığı için ailesine bakamadığından psikolojik sorunlar yaşayıp intihar eden polislerin desteği benimle. Benim kız çocuklarımı ağlattığın gibi haksız yere ağlattığın tüm çocukların duaları benimle.

Devletin parasını çalıp hakkını yediğin, tüyü bitmemiş yetimlerin destekleri benimle. FETÖ’cü deyip malına çöktüğün ama aslında FETÖ’cü olmayan mağdurların destekleri benimle. Kısacası Yüce Allah’ın desteği benimle. Çünkü yaptığınız zulümler arş-ı aleme ulaştı.

“Öyle vuracağım ki akıl sağlığını kaybedeceksin”

Gayretullaha savaş açan hiç kimse galip gelmemiştir. Vallahi yenileceksiniz, billahi yenileceksiniz. 15 Temmuz geçsin seni öyle bir yerden vuracağım ki (mecazi anlamda) akıl sağlığını kaybedeceksin.

Sayın Cumhurbaşkanı ile resim çekildin diye sünnet çocukları gibi mutluluktan uçuyorsun. Sana söz veriyorum, bu sevincin uzun sürmeyecek. Tek darbede bir gözünü, bir böbreğini, bir kolunu, bir bacağını birden koparacağım (mecazi anlamda).

Doncu Süleyman, 15 Temmuz’dan sonraki zamanda bekle beni, seni deli edeceğim. Eline düdük verip başına huni takacağım. Ancak merhametli davranıp ilaçlarının dozunu yükselteceğim. Zekaya saygı duymayı öğreneceksin, atılan tweetlere yenileceksin.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA