GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-10-2019 14:47   Güncelleme : 07-10-2019 01:07

Erdoğan’ın dil sürçmesini Akar düzeltti

AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, konuşması sırasında “AK Parti olarak” demesi gerekirken “Refah Partisi olarak” dedi. Erdoğan’ın ‘sehven’ yaptığı hatayı, Millî Savunma Bakanı Akar düzeltti.

Erdoğan’ın dil sürçmesini Akar düzeltti

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kızılcahamam Eliz Hotel’de düzenlenen 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılışında yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı çatısı altında MHP ile 15 Temmuz gecesinden beri yürüttükleri çalışmaların memnuniyet verici şekilde devam ettiğini söyledi. Erdoğan, “Önümüzdeki dönemde MHP ile çok daha kapsamlı ve yakın şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu vesileyle de Sayın Bahçeli’ye geçmiş olsun dileklerimi, şahsım katında tüm Refah Partisi olarak ifade etmek istiyorum” dedi.

Erdoğan’ın “AK Parti” demesi gerekirken ‘sehven’ “Refah Partisi” diyerek yaptığı hatayı, konuşmayı protokol kısmında dinleyen Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar düzeltti. Akar, “AK Parti AK Parti… AK Parti” diyerek Erdoğan’ı uyardı. Erdoğan da gülümseyerek “AK Parti olarak” deyip hatasını düzeltti.

(tv5.com.tr)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA