Advert
MEDYA
Giriş Tarihi : 11-08-2021 21:54

KRT ve ANKA yönetim kurulu başkanı kaza geçirdi

KRT TV ve ANKA Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fırat Atabaş ve eşi Pelin Atabaş trafik kazası geçirdi. Kazada yaralanan Atabaş ailesinin hastanedeki tedavilerinin devam ettiği ve durumlarının iyi olduğu bildirildi.

KRT ve ANKA yönetim kurulu başkanı kaza geçirdi

KRT TV ve ANKA Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fırat Atabaş ve eşi Pelin Atabaş, Ankara’da trafik kazası geçirdi.

Beytepe Mahallesi’nde trafik ışıklarında bekleyen Ali Fırat ve Pelin Atabaş’ın aracına, bir kamyon çarptı. Kamyonun, 6-7 araca da aynı şekilde çarptığı, farklı araçlardaki 11 kişinin yaralandığı bildirildi.

Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan Ali Fırat ve Pelin Atabaş’ın doktorları, sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

Kılıçdaroğlu, Atabaş ailesinin doktoru ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kaza geçiren Ali Fırat Atabaş ile eşi Pelin Atabaş ve kızları Dicle Atabaş’ın doktorunu telefonla aradı. Atabaş Ailesinin sağlık durumu hakkında bilgi alan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, geçmiş olsun dileklerini iletti.

CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç da Atabaş ailesinin tedavi gördüğü hastaneye giderek ziyaret etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA