SİYASET
Giriş Tarihi : 26-09-2021 21:15

Karamollaoğlu: TEKNOFEST’te geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor

TEKNOFEST’i ziyaretinde TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar tarafından karşılanan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “TEKNOFEST’te geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor. Hayal kuran ve gerçekleşmesi için gayret eden tüm gençlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Karamollaoğlu: TEKNOFEST’te geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’i ziyaret etti.

Karamollaoğlu beraberindeki partililerle geldiği Atatürk Havalimanı’nda T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar tarafından karşılandı.

Bayraktar ile TEKNOFEST alanını 2,5 saat gezen Karamollaoğlu, teknoloji yarışmalarının yapıldığı çadırları dolaşırken projeleri yürüten öğrencilerle sohbet etti.

Karamollaoğlu, daha sonra aralarında Bayraktar Akıncı (TİHA), Hürkuş, T129 Atak helikopterleri, Aksungur ve T-625 Gökbey gibi yerli ve millî uçakların bulunduğu “Millî Kanatlar” adlı uçuş gösterisini ve Türk Yıldızları’nın gökyüzüne Türk bayrağı çizdiği gösteriyi izledi. Karamollaoğlu, Bayraktar tarafından festival alanından uğurlandı.

Karamollaoğlu: TEKNOFEST’te geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, TEKNOFEST ziyaretini twitter sayfasında şöyle değerlendirdi:

“TEKNOFEST’te geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor. Hayal kuran ve gerçekleşmesi için gayret eden tüm gençlerimizi tebrik ediyorum. Geliştiren, üreten bir Türkiye, onların desteklenmesiyle mümkün olacaktır.

Organizasyonda emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.

TEKNOFEST’e yaptığım ziyaret süresince bana ve arkadaşlarıma bizzat refakat eden Sayın Selçuk Bayraktar’a özellikle teşekkür ediyorum.

Ziyaretim esnasında bir taraftan kendi çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirirken, diğer taraftan da projelerini tanıtan gençlerle görüşerek onları yüreklendirmesini takdirle karşıladım. Hiç şüphesiz ki ülkemizin böylesine kabiliyetli gençlere çok ihtiyacı var.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA