SİYASET
Giriş Tarihi : 22-08-2019 17:14

Karamollaoğlu: Memurumuz, zam tiyatrosunun figüranı değildir

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, hükümetin memurlara sunduğu rakamın bir zam teklifi değil zam tiyatrosu olduğunu ifade ederek, “Kimsenin memurumuzu bu tiyatroda figüran olarak görme hakkı yoktur” dedi.

Karamollaoğlu: Memurumuz, zam tiyatrosunun figüranı değildir

Karamollaoğlu, twitter sayfasından yaptığı açıklamada, şu değerlendirmede bulundu:

İktidar, içinde bulunduğumuz krizden çıkmanın yollarını arayacağına, yasaklar ve baskı ile iktidarda kaldığı süreyi uzatma derdinde.

Bakınız her hafta gündeme getiriyoruz ekonomimizin hali ortada. İktidar pembe tablolarla ekonomiyi iyi göstermeye çalışsa da gidişat iyi değil.

İğneden ipliğe gelen zamlar ortada. En son Pazartesi günü; motorinin litre fiyatına 17 kuruş, benzinin litre fiyatına ise 6 kuruş zam geldi. Dün de çaya %15 zam geldi.

Bunun yanında çarşı pazarda hissedilen enflasyon açıklanan rakamların çok üstünde. Fakat bu açık gerçeğe rağmen iktidarın memura zam teklifi %4+4.

İğneden ipliğe, sigaradan çaya / şekere ardı ardına gelen zamlarla, enflasyon ve yoksulluk sınırında ezilen memurumuza sunulan bu rakam zam teklifi değildir, olsa olsa zam tiyatrosudur. Kimsenin memurumuzu bu tiyatroda figüran olarak görme hakkı yoktur.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA