GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-10-2021 19:34

İsmail Haniye’den Karamollaoğlu’na taziye mesajı

Hamas Siyasî Büro Başkanı İsmail Haniye, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün vefatı dolayısıyla Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’na taziye mesajı gönderdi.

İsmail Haniye’den Karamollaoğlu’na taziye mesajı

İsmail Haniye, mesajında, Filistin’deki İslâmî Direniş Hareketi olarak (Hamas) büyük bir üzüntüyle, Allah’ın takdiri ve kaderini de kabul ederek, büyük Mücahit, Saadet Partisi YİK başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün vefat haberini aldıklarını ifade etti.

Cenāb-ı Hakk’tan ona mağfiret etmesini, yanında derecesini yükseltmesini ve geniş bahçelerinde oturtmasını dilediklerini ifade eden Haniye, şunları kaydetti:

“Hamas hareketi olarak size, onun tüm saygıdeğer aile fertlerine ve kardeş Türkiye’deki saadet Partisi ve İslâmî hareketteki kardeşlere taziyelerimizi ve en içten taziye duygularımızı gönderiyoruz.

 Sayın Oğuzhan Asiltürk’ün cihadı ve İslâmî çağrıda yaptığı fedakârlıkları, ülkesine ve milletinin sorunlarına, Kudüs’e ve mübarek Mescid-i Aksa’ya hizmet ettiğini hepimiz hatırlıyoruz.

Cenāb-ı Hakk’tan mücahit Oğuzhan Asiltürk’e rahmet ve mağfiret nasip etmesini, size, cömert ailesine, kardeşlerine ve sevenlerine güzel bir sabır ve teselli vermesini niyaz ederiz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA