SİYASET
Giriş Tarihi : 11-10-2021 07:48

Bahçeli: HDP’nin kapısına, açılmayacak bir kilit asılmalıdır

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Analar-Bacılar Kurultayı”nda konuştu: Dökülmüş şehit kanlarının yerde kalmaması için, PKK’nın HDP isimli ayağı kırılmalıdır. Kapısına da hiçbir maymuncukla açılmayacak bir kilit asılmalıdır.

Bahçeli: HDP’nin kapısına, açılmayacak bir kilit asılmalıdır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı tarafından ATO Congresium’da düzenlenen, “Türkiye’nin Asil Gücü Analar-Bacılar Kurultayı”nda konuştu.

Konuşmasında, hakkında kapatma davası açılmış olan Halkların Demokratik Partisi (HDP) hakkındaki görüşlerini de dile getiren Bahçeli, şunları söyledi:

“HDP eşittir PKK’dır

“HDP, terörist devşirme mekanizmasının ara durağıdır. HDP, PKK’nın ikmal organı, terörist sevk zincirinin ilk halkasıdır. Bu bölücü ve yıkıcı terör partisinin ön kapısından giren, arka kapısından PKK’nın kamplarına, mağara deliklerine yollanmaktadır. HDP’nin ön kapısından giren, arkadan silahlanarak, terörist kamuflajı giyerek çıkmaktadır. Bu itibarla HDP eşittir PKK’dır, YPG’dir, PYD’dir. Bundan mülhem, terörizmin siyasî organizasyonudur.

“Bölücü kebapçılar”

Hiç kimse aklımızla alay etmesin. Bir yanda yandaşlarını ölüm oruçlarına mahkûmm eden, diğer yanda tıka basa kebap yiyen bölücü kebapçılardır.

“Kapısına da hiçbir maymuncukla açılmayacak bir kilit asılmalıdır”

HDP’ye destek, PKK’ya destektir. HDP ile ortaklık, PKK ile ortaklıktır. HDP’yi meşru görmek, analara zulümdür, analara hakarettir, bacılara hürmetsizliktir, şehitlerimize, gazilerimize hıyanettir. Bugüne kadar dünya üzerinde çocuk kaçıran, terörist devşiren, silahlı bir terör örgütüne tetikçi kazandıran bir parti, ne görülmüş, ne duyulmuştur. Kürt kökenli kardeşlerim, bu oyunu bozacaklardır. Kürt kökenli kardeşlerimin canından, malından, varlığından geçinmek için çırpınan, yıllarca kene gibi kanlarını emen bu alçaklar oluşumu, artık adaletin konusu olup, demokratik siyasetin alanından çıkmıştır. HDP’nin kapatılması, anaların yüreklerine su serpecektir. HDP’nin kapatılması, anaların ümitlerini yeşertecek, derin bir nefes aldıracaktır. Dökülmüş şehit kanlarının yerde kalmaması için, PKK’nın HDP isimli ayağı kırılmalıdır. Kapısına da hiçbir maymuncukla açılmayacak bir kilit asılmalıdır. Bunlar, çocuk kaçakçısıdır. Bunlar, uyuşturucu kaçakçısıdır. Bunlar, devlet ve millet düşmanıdır.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA