SİYASET
Giriş Tarihi : 19-10-2021 13:07

Bahçeli: İmamoğlu’nun il il gezmekteki amacı nedir?

MHP Lideri Bahçeli, isim vermeden İBB Başkanı İmamoğlu’nun yurt gezilerinin siyasî sebebini sordu. Bahçeli, “Görev sahası İstanbul’la sınırlı olan bu belediye başkanının il il, ilçe ilçe gezmekteki amacı nedir? Varmak istediği yer neresidir?” diye konuştu.

Bahçeli: İmamoğlu’nun il il gezmekteki amacı nedir?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grubu Toplantısında yaptığı konuşmada, isim vermeden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu bürokratlara yönelik uyarısı sebebiyle eleştiren Bahçeli, yurt gezileri medyada Cumhurbaşkanı adaylığına hazırlık olarak değerlendirilen İmamoğlu hakkında da şunları söyledi:

İkazla söylemek isterim ki, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bürokratlara değil, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’na kafa yormalı, onu fazla serbest bırakmaktan sakınmalıdır.

Sadece boş zamanlarında belediye binasına ve İstanbul’a uğrayan bu şahsın gezmediği, gitmediği yer neredeyse kalmamıştır. Gözümüzden kaçtığı sanılmasın, sipariş bir senaryo devrededir. Görev sahası İstanbul’la sınırlı olan bu belediye başkanının il il, ilçe ilçe gezmekteki amacı nedir? Varmak istediği yer neresidir? Hatta Yunanistan ziyaretine niye ihtiyaç duymuştur? Neyin hazırlığı içindedir? Kimlerin dolduruşuna gelmiştir?

Başbakanlık hülyaları eşliğinde eve dönme kulvarına giren İP Başkanı, Fatih benzetmesiyle taltif ettiği şahsı nereye, hangi girdaba çekmeyi planlamıştır?”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA