EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-11-2021 16:34   Güncelleme : 12-11-2021 17:09

“Türkiye İş Ahlâkı Zirvesi”

Türkiye İş Ahlakı Zirvesi’nin 6’ncısı, “Zor Zamanda İş Ahlâkının Önemi” temasıyla 13 Kasım 2021 tarihinde 09.00-13.30 saatleri arasında İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde yapılacak.

“Türkiye İş Ahlâkı Zirvesi”

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlâkı Derneği (İGİAD) tarafından ilk defa 15 Ekim 2016 tarihinde yapılan Türkiye İş Ahlâkı Zirvesi, bu alandaki önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyor. Zirve, Türkiye’de “iş ahlâkı”nı kamuoyunun, devlet kurum ve kuruluşlarının, iş dünyasının ve STK’lerin gündemine taşımayı; İş ahlakı konusunda duyarlılık artışı sağlamayı; İş ahlakının yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı; iş ahlakında iyi uygulama örneklerini ortaya çıkarmayı ve kamuoyunun gündemine taşımayı amaçlıyor.

Zor zamanlarda iş ahlâkının ele alınacağı zirve, Türkiye’nin önde gelen kamu, özel sektör yöneticileri ve akademisyenlere ev sahipliği yapacak. Zirveye Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail GÜLLE, LC Waikiki Grubu CEO’su Mustafa KÜÇÜK, Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin TUNCER, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman ÖZDİL, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut ASMALI konuşmacı olarak katılacak.

Oturumların başkanlığını Ekotürk TV Genel Yayın Yönetmeni Cengiz ÖZDEMİR ve Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilal KEMİKLİ yapacak.

Zirvenin Düzenleme Kurulu Başkanlığını Prof. Dr. Ömer TORLAK yürütüyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA