Advert
MEDYA
Giriş Tarihi : 19-12-2021 18:49

Muharrem Sarıkaya: Kameramandan ve kamuoyundan özür diliyorum

Gazeteci Muharrem Sarıkaya, canlı yayın esnasında ses bağlantısındaki aksaklığı gidermeye çalışan İHA kameramanının koluna vurduğu görüntünün ortaya çıkmasının ardından, taraflardan ve kamuoyundan mazeretsiz özür dilediğini bildirdi.

Muharrem Sarıkaya: Kameramandan ve kamuoyundan özür diliyorum

Gazeteci Muharrem Sarıkaya, sosyal medyada kendisine gösterilen tepkiler üzerine, Twitter sayfasında şu açıklamada bulundu:

“Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin ile yaptığımız canlı yayın sırasında ardı sıra tekrar eden ve yayını da sorunlu hale getiren teknik aksaklıklar sebebiyle bir an kontrolümü kaybettim ve yapmamam gereken, bana ve temsil ettiğim kuruma yakışmayan bir davranışta bulundum.

Yayın biter bitmez İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir’den ve o an orada bulunan İHA Bölge Müdürü Sayın Orhan Akın’dan ayrı ayrı özür diledim.

Bu noktada kalmayıp, bir saat kadar sonra telefonda kendileri ile ayrı ayrı konuşup yaptığımın hata olduğunu belirtip özrümü her ikisine de yineledim.

Olay kamuoyuna yansıdığı için şimdi de kamuoyu önünde İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir, İHA Bölge Müdürü Sayın Orhan Akın ile olaya tanıklık eden Sayın Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’den ve kamuoyundan mazeretsiz özür diliyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA