Advert
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 31-12-2021 08:50

Mekke’nin Fethi programı bugün TV5’te canlı yayınlanacak

​​​​​​​Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından her yıl geleneksel olarak 31 Aralık akşamı 81 ilde gerçekleştirilen “Mekke’nin Fethi” programı, bugün saat 19:30’dan itibaren TV5’te canlı olarak yayınlanacak.

Mekke’nin Fethi programı bugün TV5’te canlı yayınlanacak

Mekke’nin fethinin 1391’inci yıldönümü, Kur’ān-ı Kerîm tilâveti, sinevizyon ve sahne gösterilerinden oluşan bir programla kutlanacak.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Gençlik Vakfı (MGV) Genel Başkanı Salih Turhan, kutlama programı hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Her sene tüm halkımızın da katılımıyla büyük bir heyecan ve şevkle gerçekleştirdiğimiz Mekke’nin Fethi programını, 1391’inci yıl dönümü münasebetiyle bu sene de ülkemizin dört bir yanında, 81 ilde, yüzlerce ilçede gerçekleştireceğiz. Fethin manâsını ve Peygamber Efendimiz’in (S.A.V.) ortaya koymuş olduğu duruşu anlamak, idrak edebilmek adına sizlerle bir araya geleceğiz. 31 Aralık Cuma gecesi salonlarda gerçekleştireceğimiz Mekke’nin Fethi programlarına tüm halkımızı davet ediyoruz. Fethin ruhunu birlikte yaşayabilmenin heyecanıyla tüm halkımızla bir arada olmak istiyoruz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA