Advert
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 31-12-2021 11:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni yıl mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, millete 2023 hedeflerini, Türkiye’yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokmayı, büyük ve güçlü Türkiye’yi, yeni nesillere 2053 vizyonunu miras bırakmayı taahhüt ettiklerini belirterek, “Bizimle bu vizyonu paylaşacak herkesle birlikte yol yürümeye, rekabet edecek herkesle de yarışmaya hazırız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni yıl mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı görüntülü mesajda, bir yılı daha geride bırakırken insanlık ve millet için daha iyi, daha güzel, daha huzurlu, daha müreffeh bir yıl olması temennisiyle 2022’ye girmenin hazırlıklarını yaptıklarını söyledi.

Miladi yıl değişimlerini aynı zamanda bir muhasebe ve murakabe vesilesi olarak gördüklerini ifade eden Erdoğan, “2022 yılının milletimizle birlikte tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabb’imden niyaz ediyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra korona virüsü salgını, iklim krizi, yerli aşı TURKOVAC, döviz kurundaki dalgalanma ve buna karşı aldıkları tedbirler, asgari ücret zammı, fiyat artışlarıyla mücadele ve resmî yurt dışı seyahatleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mesajını şöyle tamamladı:

“Sözlerime son vermeden önce 2021 yılı içinde salgın ve tabii afetler başta olmak üzere çeşitli sebeplerle vefat eden tüm vatandaşlarımıza, vatan topraklarını müdafaa ederken şehadete yürüyen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bu yıl içinde doğan evlatlarımıza, anneleriyle babalarıyla sevdikleriyle sağlıklı, mutlu, hayırlı bir ömür temenni ediyorum. Yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa huzur ve refah getirmesi duasıyla hepinize sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Kalın sağlıcakla.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA