Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 12-01-2022 13:53   Güncelleme : 12-01-2022 13:56

“Karamollaoğlu, birkaç gün sonra taburcu olacak”

Saadet Partisi Genel Başkan Vekili Tekir, Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Genel Başkan Karamollaoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, “Genel Başkanımız, birkaç gün daha hastanede kaldıktan sonra, taburcu olacak ve istirahatine bir müddet yine evinde devam edecektir.” dedi.

“Karamollaoğlu, birkaç gün sonra taburcu olacak”

Saadet Partisi Genel Başkan Vekili Sabri Tekir, haftalık basın toplantısında, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

Karamollaoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Tekir, sözlerine şöyle devam etti:

“Genel olarak sağlık durumu iyi ve yerindedir. Genel Başkanımız, birkaç gün daha hastanede kaldıktan sonra, taburcu olacak ve istirahatine bir müddet yine evinde devam edecektir.

Muhterem Genel Başkanımız, inşallah istirahat sürecini kısa sürede tamamlayacak, çalışmalarına kaldığı yerden devam edecektir.

Bu süreçte, toplumun tüm kesimlerinden geçmiş olsun dileklerini paylaşan ve dualarını eksik etmeyen partili – partisiz vatandaşlarımıza, gönüldaşlarımıza Genel Başkanımız ve Saadet Partimiz adına teşekkür ediyorum.

Sayın Genel Başkanımıza, tüm hastalarımıza acil şifalar, milletimizin her bir ferdine de sağlıklı esenlik dolu günler diliyoruz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA