Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 19-01-2022 22:14   Güncelleme : 21-01-2022 09:10

“İsrail’le normalleşme Müslümanlara ihanettir”

Saadet Partisi Konya Milletvekili Karaduman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İsrail’le bazı anlaşmalar üzerinden normalleşme sinyallerine “İsrail bir terör devletidir ve coğrafyamız için en büyük tehdittir” diye açıklama yaptı.

“İsrail’le normalleşme Müslümanlara ihanettir”

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, İsrail’le normalleşme sinyalleri üzerine Türkiye Büyük Millet Meclisi genel kurulunda açıklama yaptı.

İsrail bir terör devletidir diyen Karaduman’ın açıklaması şöyle:

Sayın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İsrail’le bazı anlaşmalar üzerinden normalleşme sinyalleri verdi. Yıllardır atılan yanlış adımların bir sonucu olarak bugün bölgede yalnızlaştık ve İsrail’le anlaşma yapmak durumunda düşürüldük. Terör devleti ile yapılacak bir anlaşmada kazan-kazan esası kesinlikle söz konusu değildir.

İsrail’le normalleşme asla kabul edilemez

Böyle bir anlaşmanın amacı terörü meşrulaştırma İsrail’le normalleşme, toprakları gasp edilen evleri yağmalanan mazlum Filistin halkı özelinde bütün Müslümanlara ihanettir. Filistinli çocukları katlederken gözünü kırpmazken, binlerce Müslümanı zindanlarda işkenceyle çürüten, kendi menfaatleri için bölgeyi kan gölüne çeviren İsrail’le normalleşme asla kabul edilemez.”

İsrail’le örtünen çıplak kalır

İsrail bir terör devletidir ve coğrafyamız için en büyük tehdittir. Bir kez daha hatırlatma gereği duyuyorum ki İsrail’le örtünen çıplak kalır.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA