Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 20-01-2022 17:46

KONUT-SEN: Başkanım, siyasetin tozunu da siz alın

Konut Görevlileri Sendikası Başkanı Uğur Gözel, “Binalarının çöpünü, temizliğini, tozunu biz bununla yapıyoruz. Siyasetin tozunu, temizliğini de başkanım siz bununla yapın.” diyerek, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na süpürge hediye etti.

KONUT-SEN: Başkanım, siyasetin tozunu da siz alın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konut Görevlileri Sendikası’nı (KONUT-SEN) ziyaretinin ardından açıklama yaptı.

Apartman görevlileri ile yaklaşık 2,5 yıldır ilgilendiklerini belirten Kılıçdaroğlu, onların örgütlenip sendika kurmalarını çok arzu ettiğini, onların da bu konuda çok çaba gösterdiklerini söyledi.

“Sizin sorunlarınızı çözmek, benim boynumun borcudur” diyen Kılıçdaroğlu, sendika başkanından bütün apartman görevlilerini örgütlemesini istedi.

Kılıçdaroğlu, apartman görevlilerinin yaşadıkları yerlerin pek insanî şartlara sahip olmadığını ifade ederek, “Bir sorunla karşılaştığınızda bilin ki Kılıçdaroğlu kardeşiniz yanınızda. Sizin yanınızda olmaya devam edeceğim.” dedi.

KONUT-SEN Başkanı Uğur Gözel, “Binalarının çöpünü, temizliğini, tozunu biz bununla yapıyoruz. Siyasetin tozunu, temizliğini de başkanım siz bununla yapın.” diyerek, Kılıçdaroğlu’na süpürge hediye etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA